Akce ČVUT

 Dnes
«  září  2021  »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Zpět na kalendář

Národní den bez kouře

07.09.2021   09:00-21:30

NÁRODNÍ DEN BEZ KOUŘE NABÍDNE ODBORNOU KONFERENCI, PREZENTACI MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ A HUDEBNÍ PROGRAM!
Národní den bez kouře se uskuteční v úterý 7. září od 9.00 do 21.30 hodin v kampusu ČVUT v Dejvicích.
Dopolední program tvoří odborná konference s odborníky na energetiku a zástupci společností a průmyslu. Odpoledne zahrají hudební kapely včetně studentských a také uvidíte prezentaci moderních technologií bez kouře.
Odborná konference začne od 9.00 hodin v přednáškovém sále Kotěra na Fakultě architektury ČVUT (Thákurova 9, Praha 6).
Mezi řečníky bude rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček, místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy České republiky Karel Havlíček, ministr životního prostředí České republiky Richard Brabec, starosta Městské části Praha 6 Ondřej Kolář a další hosté z řad průmyslových partnerů a společností.
Konferenci moderuje Vladimír Vokál, videoeditor a moderátor iDNES.cz. Diskutována budou tato témata: výzkum, vývoj a implementace nových technologií pro čistou a udržitelnou ekonomiku, omezení kouře ve všech jeho podobách jako jednoho z hlavních zdraví a život ohrožujících faktorů lidské činnosti, udržitelnost a směřování “bezemisní” energetiky, automobilový průmysl v transformaci na cestu bez kouře, potenciál plynárenství v nízkoemisní ekonomice a další.

Mezi hosty konference jsou vítáni i studenti a zaměstnanci ČVUT. Pokud máte zájem zúčastnit se dopoledního odborného programu, je třeba se do 6. září do 8.00 hodin registrovat na e-mailu: lenka.matejickova@mafra.cz.

Odpolední program Dne bez kouře nabídne od 12.00 hodin v prostoru před Fakultou stavební ČVUT prezentaci moderních technologií bez kouře.
Z projektů ČVUT si můžete prohlédnout formule týmu eForce FEE Prague Formula, motocykl týmu MotoStudent a přednáška na téma „Čisté technologie ve stavebnictví pro zdravé klima“ z Univerzitního centra energeticky efektivních budov.
Od 14.00 hodin vystoupí hudební kapely včetně studentských. Těšit se můžete na Sway Away, Flat white Orchestra, Lake Malawi a na Monkey Business.

Vstup na dopolední odbornou i odpolední část programu akce Den bez kouře je zdarma.

Místo konání
v kampusu ČVUT v Dejvicích
Pořadatel
Mafra Events
Kontaktní osoba
Lenka Matějíčková, lenka.matejickova@mafra.cz
Podrobnější informace
https://www.idnes.cz/native/ceskobezkoure