Akce ČVUT

 Dnes
«  duben  2024  »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Přehled akcí za období: duben 2024

02.04.2024
Památky 2024: Milena Hauserová – Románský portál klášterního kostela v Plasech
03.04.2024
EuroTeQ seminář: Embracing the Digital Era: Exploring the full potential of online tools
04.04.2024-05.04.2024
Moderní postupy v distanční péči a rehabilitačním lékařství
04.04.2024
Obhajoba disertační práce (Cheng Kang, MSc.)
04.04.2024
Novel eddy currrent speed sensors
04.04.2024
47th Pattern Recognition and Computer Vision Colloquium
04.04.2024
Obhajoba disertační práce (Mgr. Anastasia Sedova)
04.04.2024
Obhajoba disertační práce (Ing. Martina Caithamlová)
04.04.2024
Mgr. O. Filip: Jak se podepisuje kořenová zóna Internetu [Fyz. čtvrtek]
05.04.2024
Výroba plošných spojů (přednáška)
09.04.2024-10.04.2024
Kariérní dny Fakulty strojní a Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze
09.04.2024
Kariérní den Fakulty dopravní ČVUT v Praze
09.04.2024
MAFIA seminar: Alexander Pushnitski (King’s College London):
10.04.2024
Automotive Day 2024
10.04.2024
Strahov OpenAir Band Contest 2024 – 3. kolo
11.04.2024
Orientační běh FIT++
11.04.2024
RNDr. V. Wagner: Hmota v nitru supernov a neutronových hvězd [Fyz. čtvrtek]
11.04.2024
Rick Sommerfeld: Colorado Building Workshop
12.04.2024
Škola architektury 2024: Hlavou a rukama
12.04.2024
EuroTeQ Collider launch event
15.04.2024
48. Setkání s hudbou
16.04.2024
Památky 2024: Jan Zikmund – Poválečná průmyslová architektura
16.04.2024
MAFIA seminar: Luigi Provenzano (Sapienza Università di Roma)
17.04.2024
Malé a plovoucí reaktory – dvojpřednáška z cyklu Kolokvium FJFI
18.04.2024
Recent advances in primary impedance metrology
18.04.2024
Ing. T. Škarda: Řízení konfigurace na jaderných elektrárnách v ČR
18.04.2024
EuroTeQ webinar series on sustainable development goals in teaching
18.04.2024
Ing. S. Jirotková, Ing. J. Hejný: SMR – Malé modulární reaktory [Fyz. čtvrtek]
22.04.2024
Obhajoba disertační práce (Antonio Bellon, MSc.)
23.04.2024
Památky 2024: Jakub Potůček – Anatomie funkcionalistické architektury
24.04.2024-26.04.2024
Robosoutěž 2024 pro 2. stupeň ZŠ a odpovídajících tříd víceletých gymnázií
25.04.2024
reVize Typologie 2024 – Nemocnice v 21.století
25.04.2024
Obhajoba disertační práce (Ing. Vít Krátký)
25.04.2024
prof. M. Beneš: Dynamika křivek a ploch a její fyzikální aplikace [Fyz. čtvrtek]
25.04.2024
Rezidenčná architektúra na Slovensku
29.04.2024
Obhajoba disertační práce (MUDr. Tomáš Heřman)
29.04.2024
Obhajoba disertační práce (MUDr. Daniela Obitková)