Akce ČVUT

 Dnes
«  únor  2018  »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Zpět na kalendář

Partnerské vztahy I.-III.

19.10.2017   17:00-20:00

PARTNERSKÉ VZTAHY I.-III.

Třídílný kurz

Lektorem je Mgr. Pavel Rataj, jenž působí jako partnerský psycholog, párový psychoterapeut, manželský a rodinný poradce. V rámci práce s partnerskými či rodinnými vztahy se opírá o kombinaci systémových, humanisticky a hlubinně-dynamicky orientovaných přístupů, o základní principy manželského a rodinného poradenství a využívám také různé efektivní techniky především práci s tělem, KBT či prvky známé z rodinných konstelací. Osobně i profesně klade důraz na vývoj, proces a zrání jak na individuální, tak na vztahové úrovni.
Poskytuje odbornou pomoc při problémech v seznamování, při zvládání rozchodu/rozvodu, osamělosti, odcizení, opuštění, v situacích manželské krize, nevěry, hádek a konfliktů, ztrátě partnera.

Semináře jsou určeny těm, kteří chtějí proniknout do tajů partnerských vztahů. Právě partnerské vztahy jsou tím zdrojem nejhlubšího poznání sama sebe. Jsou také tím nejkvalitnějším mostem, který nás přenáší z generace na generaci a ze století do století. Tak jako se mění nároky a očekávání, tak se mění i potřeba partnerských dovedností a partnerské vnímavosti.

Třídílný seminář bude probíhat v uzavřené skupině. Budeme interaktivně diskutovat a svobodně pracovat s tématy, která jednotliví účastníci přinesou. Určitě se dotkneme oblíbených témat seznamování, soužití páru, problémy v partnerských vztazích, nevěry, rozchody...

Podíváme se na partnerský vztah jako nekončící proces od zamilovanosti do lásky, na to proč komunikace v partnerství tolik rozhoduje, na práci s odlišnosti a koncept partnerství jako živý organismus, kde čtyři oči a dvě srdce rozhodují!

Kurz bude začínat 19/10 od 17 hodin. Další části třídílného kurzu budou vždy ve čtvrtek ve stejný čas, další termíny tedy: 26/10 a 2/11. Počet účastníků omezen. Registrace online od 20/9 od 8:00h - http://www.cips.cvut.cz/akce

Kurz se bude konat v CIPS a je jako všechny naše ostatní akce pouze pro studenty ČVUT a zcela zdarma.

JEDNÁ SE O TŘÍDÍLNOU AKCI, PŘIHLAŠUJETE SE ONLINE K 19/10. POKUD SE NEBUDETE MOCI AKCE ZÚČASTNIT, JE TŘEBA SE Z AKCE ODHLÁSIT. Pokud se nebudete moci zúčastnit jednoho z dílů, zůstaňte přihlášen/a a informujte nás e-mailem na seminare@cips.cvut.cz

POZOR: POKUD SE NEODHLÁSÍTE A 3x NEPŘIJDETE NA AKCI CIPS, BUDE VÁM ODEPŘEN PŘÍSTUP NA VEŠKERÉ NAŠE AKCE.

P.S.: Odhlašování platí i pro náhradníky, pokud se před Vámi někdo odhlásí (i na poslední chvíli), automaticky spadnete do regulérně přihlášených a pokud nepřijdete, zbytečně jste blokovali místo -> sankce.

VÝPIS AKCÍ, NA KTERÉ JSEM PŘIHLÁŠEN/A: https://www.cips.cvut.cz/akce-vypsani

Místo konání
CIPS ČVUT, Bechyňova ulice 3, Praha 6 - Dejvice, Studentský dům - přízemí
Kontaktní osoba
seminare@cips.cvut.cz
Podrobnější informace
http://www.cips.cvut.cz/akce